Зустрічі в Європі зі старими та потенційними партнерами
1 Травня, 2022

За 4 дні команда БО “Серце дітям України” / Heart for Children of Ukraine мала декілька продуктивних зустрічей у Європі з старими і потенційними партнерами.

У Гамбурзі разом з Марина Кузмічова зустрілися з представниками торгово-промиcлової палати й керівником проекту Агроторгівля України / Agritrade Ukraine André Pilling, де аж 2 години розповідали про ситуацію в Україні й Рівному та обговорювали деталі можливої співпраці між нашими містами. Круто, що Андре знає багато про Україну і ще й говорить українською, бо ж багато працював тут! До сьогодні торгово-промислова палата і проект Агроторгівля України працювали на рівні співпраці міністерств – надавали допомогу переважно централізовано на запит Києва. Але тепер хочуть розширити сітку співпраці за рахунок надсилання допомоги неурядовим організаціям, тому що, за їхніми словами, неурядові організації реагують на потреби швидше і допомога надходить до населення швидше. Дуже приємно, що ми тепер маємо можливість у перспективі стати партнерами! Дякуємо, що прийняли нас!

Мали приємне знайомство з Йоханесом – одним з головних менеджерів компанії “Hive”, яка займається логістикою і фулфілментом по всьому світу. Саме вони допомагають доставляти гуманітарну допомогу від наших партнерів у Німеччині до Любліна, звідки вже українська компанія доставляє її в Рівне. Побачили склади і навіть наступну партію допомоги для нас від Aid Pioneers! Було приємно познайомитися особисто.

А ще через наших чудових партнерів Aid Pioneers і за ініціативи посольства Монако до зустрічі у Берліні приєднався третій секретар посольства Монако Andea Colombo-Pastorelli – Рівненського побратима. Розповіли про нашу діяльність і про ситуацію в Україні. Дуже надіємося, зустріч допоможе започаткувати співпрацю між нашими органами влади. Рівненська міська рада, не проґавте можливість!

Ну і насамкінець нас запросили на обід-знайомство наші чудові друзі Aid Pioneers e.V. Так приємно було зустрітися з тими, хто вже надав нам таку підтримку! Завдяки їм місто отримало більше 8 вантажівок їжі, медикаменти, новий ШВЛ від Dräger і ще купу всяких можливостей. У організації 30 активних членів. Всі вони студенти, аспіранти, нещодавні випускники, одним словом – молодь! Організації лише трошки більше ніж 2 роки, але яку неймовірну роботу роблять. Мають проекти не лише з Україною, а й допомогають африканським країнам, та країнам з нестабільною економікою.

Дякуємо, друзі!