Ліки переселенцям, гуманітарна допомога та вантаж у Краматорськ
12 Травня, 2022

Іноді команда БО “Серце дітям України” / Heart for Children of UkraineWalter Brügger просто не встигає за плином часу. Здавалося б, ми просто кліпнули – а вже четвер. Тиждень пролетів без звітів. Виправляємося.

Закупили чергову партію ліків для ЦНПМСД “Центральний” на кошти United Help Ukraine. Загалом за 3 тижні, на ліки пішло близько 240 тисяч гривень для лікарень, що обслуговують ВПО в Рівному. Дякуємо партнерам за допомогу!

Аж 8 фур гуманітарної допомоги вдалося залучити нам через співпрацю з неймовірними Aid Pioneers e.V.та новими партнерами Агроторгівля України / Agritrade Ukraine – проект міністерства сільського господарства Німеччини. Завдяки цим чудовим організаціям отримали донат від компанії PepsiCo, а також їжу від мережі супермаркетів SIRPLUS.

Дякуємо всім за продуктивні співпрацю і дякуємо УХМТ “Обітниця миру” Олег Абатуров за Міша Шнайдер за координацію процесу. Окреме дякую летить всім хлопцям, які сьогодні рвали спини, розвантажуючи то все на складах.

Сьогодні разом з “Обітницею миру” відправили вантаж допомоги одразу на Краматорськ, а у вівторок ціла вантажівка їжі поїхала у Хмельницький на прохання ГО “Захист”.

А ще Молодіжна платформа LEAP у неділю організовують молодіжний квартирник у бомбосховищі разом з Молодіжний простір НОТА. Будуть пісні, вірші, стендапи, і просто приємна атмосфера. Запрошуємо! Деталі у зустрічі тут: https://www.facebook.com/events/537337737983967/

Ми продовжуємо допомагати Рівному і Україні своїми проектами та ініціативами.