ШВЛ-апарат для Центральної міської лікарні м. Рівне!
30 Квітня, 2022

2 місяці переговорів і підготовки документації, 1300 кілометрів позаду, 7 годин на кордоні, 3 теплі зустрічі у Любеку та Гамбурзі і нарешті ми команда БО “Серце дітям України” / Heart for Children of Ukraine маємо чудові результати!

Наші неймовірні партнери Aid Pioneers e.V. допомогли нам отримати у подарунок від провідної компанії Dräger новенький ШВЛ апарат вартістю понад 45 тисяч євро для відділення нейрохірургії Центральної міської лікарні м. Рівне!

Ми дуже переживали на кожному етапі переговорів та підготовки документації – чи довіряють нам партнери, чи не зірветься все в останній момент. Але ось, ми нарешті тут у Любеку, Німеччина, де знаходяться головні склади компанії і центральний офіс. Пакуємося. Ледь змогли вмістити апарат у бус, який Марина Кузмічова та Рома Лабяк в останній момент знайшли для поїздки, бо ж попередня домовленість за пару годин до виїзду зірвалася через деяких, не буду називати прізвища, людей… А потім ще була зустріч у головному офісі за чашкою чаю. Тепло і затишно, з одноголосною підтримкою України.

Наша команда щиро вдячна всім, хто допоміг нам. Дякуємо компанії Dräger та Aid Pioneers e.V. за цей чудовий подарунок! Дякуємо Марині і Роману, що посприяли і поїхали разом з нами отримувати апарат. Дякуємо нашим постійним партнерам “Herz fur Kinder” Walter Brügger за фінансову підтримку даної поїздки. Дякуємо тим, хто допоміг організувати транспорт: Святослав Рафаловський, Сергій Павленко, Ігор Риженко та Валерій Іллюк. І дякуємо вам всім, хто приймав нас у себе в гостях. Ви всі надзвичайні!

Тепер додому – доставляти то все в лікарню. Сьогодні ще багато зустрічей у Берліні і багато можливостей для організації на майбутнє.

Аби все вийшло! Тримайте за нас кулаки! Fingers crossed!