Пульсоксиметр
Пульсоксиметри для відділення анестезіології та інтенсивної терапії
Категорія:
Дігноз:
придбання пульсоксиметра
Статус:
Активний
Дата переносу:

Реанімація. Діти підключенні до апаратів у непритомному стані. Апарати сигналізують, блимають, шумлять. ШВЛ працюють замість легень, насичуючи організм киснем. Датчики фіксують дані організму і виводять показники на екран. Діти не можуть нічого говорити, вони сплять. Ніхто не знає, де вони літають у своїх снах. І поки дитинка мандрує не відомими шляхами підсвідомості, за неї говорять монітори і пульсоксиметри. 

Лежачи на операційному столі, маленький пацієнт теж відправляється у подорож,  довіривши себе професіоналам та обладнанню, яке говорить за нього. Немовлята, недоношені, новонароджені, які потрапляють в лікарню і певний час живуть в спеціалізованих кюветках  теж спілкуються з лікарями мовою моніторів і пульсоксиметрів. Практично кожне відділення лікарні має важких пацієнтів, які говорять мовою показників на моніторах.

На сьогодні 9 відділень потребують пульсоксиметри в Рівненській обласній дитячій лікарні: неврологія, ендокринологія, ортопедо-травматологія, отоларингологія, педіатрія, гнійна хірургія, відділення патології новонароджених та недоношених дітей, відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених та старшого віку дітей. Що ж важливого показує лікарям цей прилад? Назва говорить сама за себе – пульсоксиметр вимірює частоту пульсу. Так,  такий показник можна виміряти і «дідівським» методом, але немовляті виміряти пульс важко і лікар не буде стояти годинами, вимірюючи показники пульсу у однієї дитини. Ще один показник – насичення кисню в крові. В ручному режимі ці заміри не зробиш, а це  дуже важливий показник, підключеної дитини до кисню. Такі вимірювання потрібні для діагностики функції дихальної системи, в анестезіології під час оперативних втручань, під час загострень хронічних обструктивних хвороб легень, під час інтенсивної терапії в реанімації тощо. Наявність такого обладнання є життєво важливою необхідністю, адже від показників цих приладів залежить не тільки здоров’я, але і життя дитини.

Ми плануємо поетапно збирати кошти. Спочатку ми хочемо придбати пульсоксиметри Mindray MEC 12, 5 шт. для відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Вартість одного складає 60 200 грн. Необхідна сума на 5 пристроїв 301 000 грн. І ще плюс один монітор з картографом – 125 000 грн. Сума захмарна. Але це лише частина, на всю лікарню необхідно 26 пульсоксиметрів.  Чесно, не знаю, як мають зібратися ці кошти. Але, як завжди, вірю в Вас безмежно! За репост персональне дякую кожному!