Ми починаємо працювати над другим етапом проекту «Створення дитячого паліативного відділення». Працюючи над проектом, мене вразила цитата, яку опублікував у себе на ФБ сторінці Євген Новицький «Паліатив. Це не про смерть. Про життя. В усіх його проявах. Особливо гостре та повнокровне, враховуючи усвідомлення його меж». Саме такі слова стають рушійною силою у продовженні найважливішого проекту для Рівненщини. Діти мають право на повноцінне життя без мук на межі переходу у інший світ.
Перший крок ми вже зробили. Ремонт видався на славу. Світлі комфортні палати, гарні меблі. Просторі душові кімнати. Найголовніший скарб – це люди, які працюють в цьому відділенні. Бачили б ви, як дбайливо, вони ставляться до діток, слово професіоналізм замало для оцінки їхньої праці. Там панує любов, турбота та доброта. На цьому етапі я можу ствердно сказати, що напрямок державної реформи по створенню таких відділень при будинках дитини є вірним. Дійсно, завжди залишались не усиновленими дітки зі складними патологіями, дитину інваліда мало хто хоче забирати до себе в родину. Тому персонал при будинках дитини навчений правильно доглядати важко хворих діток.
На сьогодні у відділенні знаходиться три дитинки. Батьки дзвонять і просять прийняти ще діток та наразі, лікар може консультувати їх, тільки виїжджаючи додому до пацієнта. Прийняти всіх діток не може відділення через відсутність дорогого обладнання. Повноцінне функціювання відділення дуже залежить від наявності інфузоматів, кисневих апаратів, портативних ШВЛ, кардіо моніторів і т.д. Другий важливий етап створення паліативної допомоги полягає у забезпеченні дитячого паліативного відділення найнеобхіднішим медичним обладнанням. Кошти на таку потребу збирати важко, тому що більшість вважають, що це клопіт виключно держави. Та якби ми сиділи і чекали тільки на державу, то у нас би паліативна допомога не надавалась би діткам ще з років 10. Держава на рівні області не знімає відповідальності з себе і робить все можливе, щоб збудувати повноцінний багатофункціональний паліативний комплекс на який акумулюють близька 30 млн. гривень. Повірте величезний фронт роботи. Та відділення дитячої паліативної допомоги існує вже зараз і лікарям та медсестрам треба мати чим працювати. Сума проекту складає понад 424 000 грн. Чималі кошти, чи не так? А тепер порівняємо суму 1 етапу проекту «Створення дитячого паліативного відділення» – 815 000 грн. Це майже вдвічі більша сума, яку ми змогли назбирати та зробити цей величезний крок, результатом якого стало відкриття дитячого паліативного відділення. Саме реалізація 1 етапу проекту дає мені віру, у те, що ми зробимо і 2 етап успішним. Я прошу допомоги у кожного з Вас. Також звертаюсь по допомогу до малого та середнього бізнесу з проханням зробити системний благодійний внесок, адже саме ця допомога зможе на багато років слугувати найважчим маленьким пацієнтам для полегшення їхнього стану. Також ви допоможете зробити ще один крок медичної реформи.
Я прошу Ваших репостів! Також Прошу Вас розповсюджувати інформацію у Вас на підприємствах та спробувати донести інформацію для ваших керівників. Я знаю, це не просте прохання, я фактично прошу кожного стати волонтером благодійної організації «Серце дітям України» для цього проекту і разом зі мною найти кошти для закупівлі медичного обладнання. Саме ви зробили реальним відкриття дитячого паліативного відділення і саме ви доведете цю справу до завершення! Дякую Вам за вашу підтримку і за Вашу віру!
Перелік необхідного обладнання:
Інфузомати 4 шт. – 88 065 грн.
Кисневі приліжкові концентратори 4 шт. – 88 920 грн.
Портативний ШВЛ 4 шт. – 342 516грн.
Кардіо монітори 4шт. – 174 558 грн.
Відсмоктувачі 4 шт. – 21 000 грн.