Купівля апарату SIMEOX для дітей з муковісцидозом
Дігноз:
Муковісцидоз
Статус:
Активний

Муковісцидоз – спадкове невиліковне захворювання, яке вражає декілька систем людського організму. Глибоке ураження залоз секреції, утворює густий в’язкий секрет, що не виводиться самостійно з бронхів. Діти з таким діагнозом мають утруднене дихання, постійні інфекції внаслідок застою слизу в легенях.

В Україні розпочали лікування хворих на муковісцидоз з 6 років новітнім препаратом трікафта. Ліки нормалізують функцію хлорних каналів усіх клітин, які продукують слиз, тим самим усувають симптоми мукрвісцидозу. Спостерігаються позитивні результати у пацієнтів з певним генотипом. Це 60 – 80% усіх випадків. Під час лікування пацієнти мають проходити активно фізіотерапію і виводити слиз з організму. Діти з Рівненщини з січня починають терапію цим препаратом.

До нас з проханням придбати апарат SIMEOX звернулися із Рівненського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення. Цей апарат призначений для значного полегшення симптомів муковісцидозу та інших легеневих захворювань з обструкцією. Виводить густе мокротиння, оптимізує вентиляцію легень. Пневмо-вібраційний бронходренаж, за рахунок імпульсного розрідження тиску, що розповсюджується по всьому бронхіальному дереву розріджує слиз та транспортує його у верхні дихальні шляхи. Далі відходження слизу відбувається природнім відкашлюванням. Така фізіотерапія не викликає втому, адже пацієнту потрібно лиш повільно видихати. Зазвичай фізіотерапія у діток з МВ є виснажливим, дитина швидко втомлюється, вередує, тому не вдається досягнути потрібного результату.

Ціль цього проєкту — досягнути максимальної ефективності фізіотерапії для діток з муковісцидозом. При наявності новітніх медикаментів для лікування хвороби має використовуватися і новітнє обладнання, адже від ефективної фізіотерапії залежить якість життя пацієнтів.

Збір коштів відбувається на платформі Української біржі благодійності: https://dobro.ua/project/damo_svitlantsi_shans_na_oduzhannia_10/