8
таборів проведено
у місті Рівне

+160
дітей взяло участь

99.9%
задоволені

+30
стали волонтерами

Про програму

У 2018 році РОЧБО «Серце дітям України» за співпраці з волонтером «Корпусу Миру США в Україні» Дені Стівенс створила програму розвитку молоді Leadership Engagement Activism Program (LEAP) і завдяки їй досі активно підтримує молодіжні ініціативи у Рівному та організовує молодіжні проекти і табори на різноманітну тематику – від гендерної рівності та толерантності до проектного менеджменту та кар’єрного зростання. Підтримка молоді – це інвестиція у майбутнє, адже саме вони вже завтра будуть громадськими активістами і благодійниками, якщо показати їм чому важливо розвивати свою громаду та навчити брати відповідальність за власний добробут.

Наші ініціативи

Протягом 2 років організація ініціювала та профінансувала проведення 2 молодіжних таборів GLOWBE та LEAP у 2018 році, 3 таборів та 3 тренінгів для волонтерів у 2019 році за фінансової підтримки USAID й «Корпусу миру США в Україні», та довготривалого проекту розвитку кар’єрного потенціалу молоді міста Рівне «Тест-драйв професій» протягом 2019-2020 років. У 2021 році організація провела черговий табір з проектного менеджменту для підлітків “UNITE”. По завершенню табору 4 проектні команди протягом серпня-грудня 2021 року провели 4 освітні проекти для підлітків під менторством працівників організації.

РОБЧО «Серце дітям України» продовжує розвивати молодіжний рух у місті Рівне та відкрита для будь-яких пропозицій та співпраці.

1
Розвиток соціальних та професійних навичок на практиці
2
Постійний нетворкінг та можливість знайти партнерів, однодумців і друзів
3
Можливість реалізувати свої найбожевільніші ідеї
4
Впевненість у собі, покращення самооцінки та задоволення життям
Вся інформація про проекти в нашому інстаграмі