Про нас


РОЧБО “Серце дітям України” здійснює благодійну діяльність на Рівненщині вже протягом 11 років. Наша команда працює над забезпеченням потреб лікарень, сиротинці та спеціалізованих закладів, проводить навчання для лікарів та організовує освітні проекти для молоді.

Ми віримо, що системні та сталі проекти, які комплексно змінюють підхід до охорони здоров’я в Україні, здатні забезпечити громадян якісними та доступними медичними послугами. Саме тому головний фокус організації – придбання дороговартісного обладнання та проведення ремонтних робіт у лікарнях та медичних закладах.

Наша команда переконана, що таким чином ми маємо змогу не лише допомогти більшій кількості людей, а й покращити умови роботи медперсоналу та сприяти розвитку медичних закладів та медицини вцілому. Ми впевнені, що лише комплексний підхід до вирішення проблеми із залученням місцевих та іноземних інвестицій через грантову та благодійну діяльність дозволить робити дійсно якісні зміни у соціальній сфері.

Досягнення
90+ дітей

Отримали адресну допомогу

Понад 6 млн. 500 тис. грн.

Витрачено на придбання обладнання для лікарень Рівненщини

Понад 7 млн. грн.

Витрачено на проведення ремонтних робіт у лікарнях та спеціалізованих закладах Рівненщини

Понад 1 млн 750 тис. грн.

Отримано благодійної допомоги на лікування дітей

10+ освітніх таборів

Проведено для молоді у Рівному

Наші цінності
Співпраця

завжди готові підтримати
у міру своїх сил
та можливостей, а також відкриті до співпраці усіма зацікавленими сторонами.

Безперервний розвиток

завжди шукаємо можливості для експериментів та нових викликів, що допомагають нам рости

Прозорість

Кожен благодійник має доступ до звітів організації та має право отримати відповідь на питання «як були використані його кошти».

Відповідальність перед суспільством

існуємо завдяки суспільству та працюємо доки є потреба у нашій діяльності.

Історія “Серце дітям України”

Діяльність «Серце дітям України» розпочалася у 2009 році з допомоги маленькій дівчинці Даринки Луцик. Тоді ми допомогли придбати спеціальний велосипед для розвитку ніжок і це був наш перший проект, який надихнув спробувати робити більше для нашої громади.

6 травня 2009 року ми зареєструвалися як Рівненська Обласна Членська Благодійна Організація «Серце дітям України» і одразу в нас з’явився постійний партнер і друг Волтер Брюггер – президент міжнародної асоціації «Herz fur Kinder.CH» (Швейцарія), який до сьогоднішнього дня виступає найбільш спонсором організації та допомагає втілювати переважну більшість наших проектів.

У свої діяльності ми сфокусувалися на чотирьох головних напрямках – ремонт лікарень та спеціалізованих закладів, придбання медичного обладнання, адресна допомога важкохворим діткам та молодіжна просвітницька діяльність.

На початку роботи ми допомагали збирати кошти виключно на лікування дітей, але поступово почали співпрацювати з інтернатами, спеціалізованими реабілітаційними центрами, дитячими лікарнями. Направду, в нашій роботі досить часто виникають труднощі: нестача фінансів, фізичних та духовних сил на все, підкрадається страшенна втома. Та завдяки нашим друзям ми продовжуємо діяти.

З 2014 разом з іншими благодійними та громадськими організаціями, ми почали боротися за зміни в Рівненській обласній дитячій лікарні. На даний момент наша організація є учасником Наглядової Ради Рівненської обласної дитячої лікарні.

Крім того, з 2014 року ми активно проводимо ремонти у лікарнях та закупляємо необхідне медичне обладнання. Саме ці 2 напрямки діяльності потребують найбільших фінансових витрат. Майже 10 мільйонів гривень вдалося залучити організації на потреби лікарень та спеціалізованих закладів протягом останніх 7 років.

Також, з 2017 року разом з іншими благодійними організаціями, РОЧБО «Серце дітям України» сприяла прийняттю законодавства про дитячу паліативну медицину в Україні, а також ініціювала створення та провела ремонт першого дитячого паліативного відділення в Рівненській області на базі КЗ «Рівненський спеціалізований будинок дитини», а вже у 2020 році розпочала ремонт в Обласному паліативному відділенні КНП «Дядьковицька районна лікарня». У рамках проектної діяльності, до придбання обладнання «Серце діями України» вдалося залучити до співпраці Посольство Японії в Україні та Міжнародного фонду Відродження, які профінансували купівлю життєво необхідного обладнання у 2020 і 2021 роках.

Крім того, у 2018 році організація почала підтримувати молодіжні проекти, ініційовані молодими волонтерами організації. Протягом останніх 2 років ми змогли втілити 9 освітніх таборів для підлітків у Рівному, провести 3 тренінги для розвитку волонтерської активності у місті та запустити довготривалий проект «Тест-драйв професій» для старшокласників. У рамках молодіжної діяльності нашим партнером стала американська урядова організація «Корпус Миру США в Україні».

Діяльність, яку ми  здійснюємо вже з десяток років поспіль, постійно потребує Вашої підтримки. Ми завжди раді отримувати пожертви від нових друзів. Тому гортайте список активних проектів та допомагайте вже зараз! Ті кошти, які надходять без цільового призначення будуть розподілені виключно на статутну діяльність, особливо на термінову допомогу у лікуванні дітей, коли ми не встигаємо навіть зробити проект і коли фінанси потрібні «на вчора». Ваші кошти ми не використовуємо на оплату оренди офісу та заробітні плати (хоча по законодавству можемо використовувати 20% від надходжень), оскільки організація має постійного спонсора, який взяв на себе ці витрати.

Показати всі
Показати всі
Наші партнери