Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
news
Допомогти
Закритий
Марійка Бондаренко потребує нового інгалятора

Пам’ятаєте, приблизно у роки тому ми, разом з міським будинком культури ми збирали гроші на благодійному концерті для нашої підопічної – Марії Бондаренко, яка страждає. . .

Допомогти
Закритий
Закупівля обладнання для дитячого паліативного відділення в Дядьковичах

Ми починаємо закуповувати необхідне обладнання для дитячого паліативного відділення в Дядьковичах. Для повноцінного функціонування відділенню потрібні: 5 інфузоматів, які вводитимуть ліки маленьким пацієнтам 2 відсмоктувачі. . .

Допомогти
Закритий
Термометри та пульсоксиметри у медзаклади Рівненського району

БО”Серце дітям України” продовжує проект із забезпечення обладнанням медзаклади Рівненського району. Частина громад вже отримали концентратори, термометри та пульсоксиметри. Але прохання далі надходять. Зараз на. . .

Допомогти
Закритий
Дамо Світланці шанс на одужання! 6

Історія життя цієї милої дівчинки, нашої постійної підопічної, розпочинається з квітня 2012 року. Зараз Світланці вже дев’ять років, вона весела та дуже активна дитина. Проте. . .

Допомогти
Закритий
Боротьба за ковток повітря!

Вдих та видих… і так близько 29 тисяч разів на день. Ми щодня насолоджуємося свіжим повітрям, але не помічаємо тих, хто прив’язаний до кисневих шлангів.. . .

Допомогти
Закритий
Марку, живи повноцінно!

Марк народився від другої вагітності. Хлопчик з’явився на світ передчасно на 31-му тижні вагітності і певний час провів під апаратом ШВЛ. Лікарі поставили хлопчику страшний діагноз. . .

Допомогти
Закритий
Маленьке чудо в молодій сім’ї. 4

Марійка – чудова дівчинка, яку з величезним бажанням чекали батьки. Дівчинка, яка з’явилася на світ на 24-му тижні вагітності, вижила та хоче бути здоровою. Для цього лікарі. . .

Допомогти
Закритий
У діагностичне відділення Рівненської обласної дитячої лікарні конче потрібен електронейроміограф

Сьогодні до Вас з проханням допомогти зібрати кошти на на комп’ютерний електронейроміограф (Нейро МВП-4, 4-х канальний) для діагностичного відділення РОДЛ.Він дозволяє реєструвати активність м’язів та. . .

Допомогти
Закритий
Новонароджений Панченко потребує встановлення дренажної системи

Необхідна термінова допомога! Просимо максимального поширення! Новонароджене дитя, хлопчик Панченко, який перебуває на стаціонарному лікуванні в Неонатальному центрі з діагнозом: прогресуюча оклюзийна ВШК 4 ст.. . .