Курс реабілітації Світлани Мельник у клініці Козявкіна
Категорія:
Адресна допомога
Дігноз:
Спастична тетраплегія та часткова атрофія зорових нервів
Статус:
Активний

Усі 11 років свого життя Світлана Мельник веде боротьбу за повноцінне життя. Її діагноз – спастична тетраплегія та часткова атрофія зорових нервів, що не дає маленькій дівчинці самостійно рухатися. Йдеться про звичні для всіх справи – сидіти, пересуватися, ходити, дбати про себе, але для Світланки це поки що виклик. 

Втім не все втрачено, цьому можна навчитися, якщо постійно проходити реабілітаційно-відновне лікування. Мама Світланки, Наталя, відзначила два найбільш ефективних реабілітаційні центри, а саме Міжнародну клініку відновного лікування ім. Козявкіна та Реабілітаційний центр “Вернигора” у с. Модричі. Після реабілітації там Світланка показує позитивні результати. Втім, лікування в них досить дороге. 

Після останнього курсу лікування у Світланки значно покращилася опора на руки, міцніші стали м’язи спини, відповідно, рівніше і довше стала самостійно сидіти, збільшився словниковий запас і краще мислить – такі результати курсу реабілітації дівчинки.

Усі ці роки Світланка тримається завдяки підтримці своєї мами, сестрички та братика. Вони дають їй тепло родинної підтримки та всю побутову допомогу. А ми з вами маємо змогу допомогти дівчинці фінансово, аби вона змогла продовжити свою реабілітацію та відчути радість життя.