Дамо Світланці шанс на одужання! 6
Дігноз:
ДЦП
Статус:
Закритий
Дата переносу:
04.01.2022

Історія життя цієї милої дівчинки, нашої постійної підопічної, розпочинається з квітня 2012 року. Зараз Світланці вже дев’ять років, вона весела та дуже активна дитина. Проте вона хвилюється через те, що не може повноцінно рухатися та пересуватися у просторі, адже у дівчинки важка хвороба – ДЦП. Рідні бачать потенціал дитини та докладають усі зусилля, аби Світланка вчасно проходила курси реабілітації, які їй дуже допомагають. Однак сьогодні сім’я знаходиться у скрутному матеріальному становищі і не може надалі оплачувати необхідне лікування дитини, адже мама виховує дівчинку самотужки.

Світланка вже пройшла 6 курсів відновного лікування в Міжнародній клініці у м. Трускавець, проте пройденого лікування виявилося недостатньо, дівчинка потребує його знову. Вдома батьки та старші братик із сестричкою намагаються підтримувати її, займаються розвитком дівчинки. Лікування у Міжнародній реабілітаційній клініці Козявкіна дає очевидні результати. Після кожного курсу Світланка впевненіше почуває себе, охоче виконує усі лікувальні вправи, яких її навчали реабілітологи. Наполегливість Світланки додає оптимізму дорослим та свідчить про те, що здаватися зараз не можна.

Тепер у Світланки єдина надія – на ваші добрі серця. Допоможіть дитині фінансово. Тільки з вашою підтримкою вона пройде необхідне лікування у Трускавці та отримає шанс на краще майбутнє.

Збір проводиться через Українську Біржу благодійності за посиланням: https://dobro.ua/project/damo_svitlantsi_shans_na_oduzhannia_6/