Життєвонеобхідна реабілітація для Світлани Мельник: допоможімо разом
Категорія:
Адресна допомога
Дігноз:
Статус:
Закритий
Дата переносу:

Усі 11 років свого життя Світлана Мельник веде боротьбу за повноцінне життя. Її діагноз – спастична тетраплегія та часткова атрофія зорових нервів, що не дає маленькій дівчинці самостійно рухатися. Йдеться про звичні для всіх справи – сидіти, пересуватися, ходити, дбати про себе, але для Світланки це поки що виклик.

Втім не все втрачено, цьому можна навчитися, якщо постійно проходити реабілітаційно-відновне лікування. Мама Світланки, Наталя, відзначила два найбільш ефективних реабілітаційних центрів, а саме Міжнародну клініку відновного лікування ім. Козявкіна та Реабілітаційний центр “Вернигора” у с. Модричі. Після реабілітації там Світланка показує позитивні результати. Втім, лікування в них досить дороге.

Усі ці роки Світланка тримається завдяки підтримці своєї мами, сестрички та братика. Вони дають їй тепло родинної підтримки та всю побутову допомогу. А ми з вами маємо змогу допомогти дівчинці фінансово, аби вона змогла відчути радість життя. Допоможіть дівчинці пройти реабілітацію! Надіслати донат можна на платформу dobro.ua: https://dobro.ua/project/damo_svitlantsi_shans_na_oduzhannia_8/