Збір на реабілітацію Світлани Мельник
Категорія:
Адресна допомога
Дігноз:
ДЦП, Спастична тетраплегія та часткова атрофія зорових нервів
Статус:
Закритий
Дата переносу:

Світланка Мельник – дівчинка з Рівненщини. Навесні дівчинці виповнилося вже 11 років. Всі ці роки, разом із підтримкою своєї мами та сестрички, двійняток-брата та сестри веде боротьбу за повноцінне життя. Світланка народилася з тяжким захворюванням – ДЦП.

Спастична тетраплегія та часткова атрофія зорових нервів не дає дівчинці самостійно рухатися, сидіти, ходити та обслуговувати себе. Але цьому всьому реально навчитися, якщо постійно проходити реабілітацію – відновне лікування. Мама дівчинки відзначила для себе два найбільш ефективних реабілітаційних центри – міжнародну клініку Козявкіна та “Реабілітаційний центр” с. Модричі. Після реабілітацій вона відмічає найбільш позитивні результати у своєї донечки. Але лікування в них досить дороге.

На сьогодні Світланка навчається в третьому класі на індивідуальній формі навчання, розмовляє короткими реченнями, практично все розуміє, кроки робить із допомогою рідних. Родина Мельник звертається до Вас за фінансовою підтримкою для того, щоб продовжити серію реабілітацій та покращити життя малечі.

Збір відбувається на платформі dobro.ua: https://dobro.ua/project/damo_svitlantsi_shans_na_oduzhannia_8/