Маленьке чудо в молодій сім’ї. 4
Категорія:
Дігноз:
Вроджена вада розвитку центральної нервової системи та двобічна хронічн сенсоневральна глухота
Статус:
Закритий
Дата переносу:
18.11.2021

Марійка – чудова дівчинка, яку з величезним бажанням чекали батьки. Дівчинка, яка з’явилася на світ на 24-му тижні вагітності, вижила та хоче бути здоровою. Для цього лікарі та батьки доклали чимало зусиль. 

Марійці діагностували вроджену ваду розвитку центральної нервової системи та двобічну хронічну сенсоневральну глухоту. Батьки та рідні багато працюють та роблять все можливе, щоб дівчинка нормально розвивалася. Дівчинка подолала безліч випробувань – реабілітаційні курси у Рівненському будинку дитини, п’ять курсів лікування у клініці Козявкіна (м. Трускавець) для дітей з вадами рухів та безперервну роботу вдома. Це все тягне за собою чималі фінансові витрати. 

Зараз Марійці 6 рочків, вона може сідати, стає на ноги (з підтримкою), може повзати. Наразі перед дівчинкою стоїть велика необхідність пройти новий курс реабілітації, тільки цього разу в Київському центрі ПП “Центр Стимуляції мозку”. Ці курси дієві, але дуже дорогі.

Тричі кошти для Марійки ми збирали на dobro.ua. Батьки надзвичайно вдячні всім, хто зробив пожертву, адже результати дуже показові – вони дали надію на одужання дівчинки. Дуже важливо зараз не гаяти час і дотримуватися всіх рекомендацій лікарів! Буде прикро, якщо Марійка не зможе вчасно пройти реабілітацію тільки через брак грошей. Марійка має шанс на щасливе майбутнє, і воно залежить від нас!

Ми можемо разом творити добро разом!

Підтримати проект можна на:

https://dobro.ua/project/malenke_chudo_v_molodii_simyi_4/?fbclid=IwAR0XCyNg8H2q94AHJWqqtR68CGppe5_SSzMN2US46TvASzZZwBknQi7l9tE