Марку, живи повноцінно!
Дігноз:
ДЦП, спастична диплегія
Статус:
Закритий
Дата переносу:
04.01.2022

Марк народився від другої вагітності. Хлопчик з’явився на світ передчасно на 31-му тижні вагітності і певний час провів під апаратом ШВЛ. Лікарі поставили хлопчику страшний діагноз – гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС середнього ступеня важкості.

Семирічний Марк вже пройшов 9 курсів реабілітації у клініці відновного лікування в м. Трускавець. Кожен курс лікування дає свої результати і є особливо дієвим, адже для кожної дитини тут розробляється свій індивідуальний курс. Завдяки цьому, Марк почав краще тримати голову, працювати правою ручкою, він уже самостійно бере іграшки, їсть (із допомогою дорослих), самостійно п’є. Марк став більш активним, почав робити перевороти зі спини на бік, він може стояти із підтримкою, тримаючись за дві руки.

Ми бачимо реальні результати і ні в якому разі не хочемо зупинятися. Окрім медикаментозного лікування, Марк потребує постійних реабілітаційних масажів, лікувальної фізкультури.

Наразі сімʹя Мартинюків вичерпала усі свої грошові заощадження, а лікування потребує значних витрат. Тому ми змушені звернутись до вас, допоможіть люблячій мамі поставити синочка на ноги, щоб він зміг потрапити на новий курс реабілітації та жити повноцінним життям.

Ми залучили Українську біржу благодійності, щоб зібрати 18 810 грн. на лікування Марка. Посилання на проект тут: https://dobro.ua/project/marku_zhivi_povnotsinno/

Просимо підтримати нас і Марка! Давайте всі разом здійснимо їх мрію!