У діагностичне відділення Рівненської обласної дитячої лікарні конче потрібен електронейроміограф
Категорія:
Дігноз:
Діагностика пацієнтів неврологічного,кардіоревматологічного профілю, травматології, сурдології, ендокринології,
Статус:
Закритий
Дата переносу:
08.11.2021

Сьогодні до Вас з проханням допомогти зібрати кошти на на комп’ютерний електронейроміограф (Нейро МВП-4, 4-х канальний) для діагностичного відділення РОДЛ.Він дозволяє реєструвати активність м’язів та швидкість проходження нервового імпульсу по нервових волокнах.

РОДЛ забезпечує спеціалізованою медичною допомогою дитяче населення усієї Рівненської області, а такого пристрою не було та немає на просторах лікарні. Раніше батьки зверталися до приватних центрів та витрачали багато коштів на подібне обстеження. Якщо нам вдасться придбати цей пристрій, то більше не потрібно буде платити за дорогу діагностику батькам, адже цей пакет послуг включений до переліку безкоштовних за наявності направлення.

Даний метод обстеження дозволяє проводити діагностику пацієнтів неврологічного,кардіоревматологічного профілю, травматології, сурдології, ендокринології, зокрема в дитячому віці. Давайте подаруємо шанс діткам та батькам бути впевненими у їх здоров’ї, адже саме завдяки цьому приладу лікарі зможуть виявити порушення функціонування нервової системи, та попередити розвиток нервово-м’язових захворювань на ранніх стадіях.

Окрім самого апарата потрібен комп’ютер та стійка. Точної суми на них, ми поки не маємо, але чекаємо від постачальника деталей! Наразі сам електронейроміограф коштує 245 тисяч гривень.

Дуже просимо про допомогу всіх небайдужих!