Кожного дня в БО “Серце дітям України” / Heart for Children of Ukraine кипить робота для того, щоб життя наших найменших ставало кращим в усіх сферах. Хочемо поділитися з Вами першим етапом нашої роботи в ЦПМСД «Ювілейний», відділення педіатрії.
![](http://sertseditiam.in.ua/wp-content/uploads/2023/09/367496464_606918368269220_7678534747898480906_n-490x276.jpg)
З червня почалися роботи по оновленню данного відділення і ось сьогодні вже відкрито 5 кабінетів, де лікарі активно ведуть прийом дітей та надають усю необхідну допомогу. Не можемо не тішитися, коли бачимо усміхнені та щасливі обличчя працівників та пацієнтів, адже всі вони мають працювати та обслуговуватися в гідних умовах.
![](http://sertseditiam.in.ua/wp-content/uploads/2023/09/369725387_606918964935827_3610265934442777699_n-285x505.jpg)
Щира подяка за надану фінансову підтримку наших партнерів “Herz für Kinder”, Walter Brügger. 600.000 грн – РОЧБО”Серце дітям України”. 130.000 грн – місцеві підприємці!
![](http://sertseditiam.in.ua/wp-content/uploads/2023/09/369976523_606918981602492_645812113138185292_n-285x505.jpg)
Друзі, ремонт продовжується, тому просимо Вас долучитися до хороших справ та підтримати цей проект. Реквізити для надання благодійної допомоги.
ПАТ КБ Приватбанк
РОЧБО «Серце дітям України»
ЗКПО 36466974р/р
UA 283052990000026000030703983