Можемо без краплі сумнівів сказати, що проробили величезну роботу – повне оновлення їдальні в ліцеї № 2.
![](http://sertseditiam.in.ua/wp-content/uploads/2023/09/378598589_617344730559917_4298384693110021636_n-490x327.jpg)
Подивіться на ці усміхнені та щасливі обличчя учнів, які із захватом проводять час у колі друзів на такій крутезній локації, де вони можуть не тільки поспілкуватися та смачно поїсти, а й зарядити свої гаджети.
![](http://sertseditiam.in.ua/wp-content/uploads/2023/09/378807108_617344673893256_3906293727743406624_n-490x368.jpg)
Декілька реплік з вуст дітей: «Там навіть можна зарядити свої пристрої», «така їдальня існує тільки в американських фільмах», «ми в шоці», «їдальню відкрили, а ми на онлайн навчанні, всі ведуть стріми, ми хочемо до школи» і ще багацько позитивних відгуків від наших найдорожчих. Це найвища похвала, яку ми можемо отримати.
![](http://sertseditiam.in.ua/wp-content/uploads/2023/09/378798278_617344680559922_1958222082925921237_n-490x327.jpg)
1 050 000 грн змогла залучили благодійна організація. Ми вкотре дякуємо за фінансову підтримку нашому постійному партнеру «Herz für Kinder», Walter Brügger.
![](http://sertseditiam.in.ua/wp-content/uploads/2023/09/378709751_617344633893260_3977485884817866284_n-379x505.jpg)